Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 2+1 • 26 m²Václavská, Staré Brno, Jihomoravský kraj

Václavská, Staré Brno, Jihomoravský krajMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
Měsíční nájemné16 900 Kč

+ Poplatky za služby1 210 Kč
+ Poplatky za energie4 000 Kč
+ Vratná kauce25 000 Kč


Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku M4.101 o celkové výměře 26 m2, která je k dispozici od 1.6.2024. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby k dispozici od dřívějšího data.

Pozor cena pronájmu od 1.9.2024 se může lišit!

Jedná se o pronájem jednotky o dispozici 2+1, která je kompletně vybavená. Součástí vybavení kuchyně je plně zařízený kuchyňský kout včetně lednice, sklokeramické desky, digestoře a dřezu. V rámci kuchyně se nachází i pračka. Jednotka je vybavena dvěma neprůchozími pokoji. Celkem je jednotka vybavena čtyřmi postelemi, pracovními stoly se židlemi a prostornou skříní. Koupelna nabízí sprchový kout, záchod a umyvadlo se zrcadlem. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení.

Benefity pro nájemníky:

- pračka na jednotce

- zvýhodněná cena za parkování 1 290 Kč měsíčně

- venkovní relax zóna vč. posezení, grilu, posilovny, ping-pongu

- vnitřní studovna s coworking prostorem

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

We offer for rent apartment unit M4.101 with a total area of 26 m2, which is available from July 1, 2023. There are several units in the same complex in the size of 1+kk, 2+kk and 2+1 for 2-4 people available from an earlier date.

This is a rental unit available 2+1, which is fully equipped. Part of the kitchen equipment is a fully equipped kitchenette, including a refrigerator, ceramic hob, hood and sink. There is also a washing machine in the kitchen. The unit is equipped with two closed rooms. In total, the unit is equipped with four beds, desks with chairs and a spacious wardrobe. The bathroom offers a shower, a toilet and a sink with a mirror. Internet connection is available in the apartment unit. It is possible to arrange a parking card with a 50% discount for each apartment unit.

Price: CZK 18,900 + CZK 4,000 energy + CZK 1,210 utilities + CZK 25,000 refundable deposit + one-time payment of CZK 5,000 administrative fee.

The units are located in a lucrative area in the immediate vicinity of the center of Brno. The center of Brno itself is within walking distance. One of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo náměstí - is located in the immediate vicinity, which will provide you with a problem-free connection to Brno's universities. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make living in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions.

We will be happy to meet you for a personal tour.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu781457
Dispozice2+1
Dostupné od1. 6. 2024
Podlaží1
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha26
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Typ budovyOstatní
VytápěníElektrické

Co tato nemovitost nabízí?

Jak neplatit kauci?
MHD 2 minuty pěšky
Parkování

V okolí nemovitosti najdete

MHDVáclavská
🚶 128 m (2 min)
PoštaBrno 3
🚶 221 m (3 min)
ObchodVečerka
🚶 57 m (1 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 131 m (2 min)
RestauraceU Putny
🚶 69 m (1 min)
LékárnaDr. Max
🚶 187 m (2 min)
ŠkolaAvantina
🚶 282 m (3 min)
Mateřská školaBrno, Kamenná 21
🚶 677 m (8 min)
SportovištěBig One Fitness
🚶 108 m (1 min)
Hřiště
🚶 379 m (5 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.