Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Horní Planá, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Horní Planá, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Horní Planá, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyHorní Planá, Jihočeský kraj

Horní Planá, Jihočeský kraj

chata za týden: léto 16.800 Kč, zima 18.200 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Horní Planá - Hůrka v oblasti Jižní Čechy: 2 ložnice, celkem pro 4 až 6 osob.chata za týden: léto 16.800kč, zima 18.200kč. Luxusní chata / 82m² užitné plochy / u lipenského jezera je určena pro celoroční využívání. Zděná a zateplená chata na vlastním pozemku u lesa, na které prožijete skvělou dovolenou jak v létě, tak v zimě. Obývák s balkonem, kuchyně s jídelnou, WC s koupelnou a sprchovým koutem, teplá a studená voda, kompletně vybavená kuchyně, 2x ložnice, garáž, sklad na sportovní náčiní, WIFI zdarma, zahradní nábytek, venkovní posezení s ohništěm a grilem.

Umístění chaty: na okraji chatové oblasti Hůrka na vlastním pozemku 650 m², 2 km od Černé v Pošumaví, přímo u lesa, zajišťující maximální soukromí, pohodu a klid. Na pozemku je možné posedět u ohniště či grilovat, relaxovat pod slunečníkem a parkovat auta. 2x parkovací místo zdarma.

Parametry nemovitosti

NázevChata 2W sports
Ložnice2 ložnice
MěstoHorní Planá - Hůrka
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita4 až 6 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.