Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Velké Meziříčí, Kraj Vysočina

Pronájem chaty, chalupy • 5 ložnic bez realitkyVelké Meziříčí, Kraj Vysočina

Velké Meziříčí, Kraj Vysočina

Pronájem Chaty Velké Meziříčí v oblasti Vysočina: 5 ložnic, celkem pro 7 až 17 osob.chata za týden: léto 58.700kč, zima 38.900kč. Nově zrekonstruovaná chata Beska je naše rodinná poloroubenka ležící na úpatí Vysočiny u města Velkého Meziříčí. Pro své hosty celoročně nabízíme ubytování s 14 lůžky s možností rozšíření kapacity o tři přistýlky. Blízké okolí láká k bohatému vyžití během zimní i letní dovo - lené pro rodiny s dětmi, party přátel, ale i pro firemní akce či teambuildingy se spoustou aktivit.

V letních měsících je u nás možné využít soukromé multifunkční sportovní hřiště, vyhřívaný venkovní bazén, venkovní vířivku či ohniště s grilem. Pro malé návštěvníky je připraveno pískoviště, houpačky se skluzavkou a trampolínou. Chata je ideálním výchozím bodem k pěším túrám, procházkám, cyklovýletům či houbaření.

Parametry nemovitosti

NázevChata Beska
Ložnice5 ložnic
MěstoVelké Meziříčí
Wifiano
Saunaano
Pes povolenano
Kapacita7 až 17 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.