Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Prodej chaty, chalupy • 600 m² bez realitkyLštění, Středočeský kraj

Lštění, Středočeský krajVybaveno • Parkování • Sklep 4 m²
Cena3 440 000 Kč

Tato nemovitost již od 15 436 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,39 %.


Nádherné místo v srdci přírody, stromů, keřů a řeky, které nabízí soukromí a relaxaci, přesto na dosah civilizace.

Chata o velikosti 70 m2 na vlastním stavebním pozemku - 600 m2 v malebné krajině v obci Zlenice - Lštění, 35 km od Prahy. Oplocený pozemek, který díky vzrostlým keřům a zeleni nabízí naprosté soukromí, úžasní sousedé, vlaková zastávka Zlenice necelých 900 m, smíšené lesy a řeka Sázava pár minut chůze.

Ideální místo jak k rekreaci, tak na stavbu rodinného domu, lze zastavět až 200 m2 z celkové plochy pozemku. Chata je napojena na vlastní studnu s čerpadlem. Chata sestává z jedné místnosti o velikosti 25 m2, ložnice 8 m2, a koupelny. Vytápění krbem.

Okolí -

Posázavským pacifikem se můžete vydat podél řeky Sázavy na výlet, nebo opačným směrem jet do Prahy. Jednu zastávku vlakem se dostanete do Čtyřkol, kde je Tesco a přímý vlakový spoj na Prahu. Asi 900 metrů od chaty je restaurace Kormorán, je tam i půjčovna lodí a kemp, cyklostezka a samozřejmě i pláž Sázava - Zlenice. Tam je také loďka - Ferry Zlenice - která Vás převeze na druhý břeh, kde je cyklostezka, nebo zřícenina hradu Hláska. Krásné místo v srdci přírody a kousek od Prahy.

Přijďte se podívat, těším se s Vámi na prohlídku! :)

A 70 m2 cottage on its own building plot - 600 m2 in a picturesque landscape in the village of Zlenice - Lštění, 35 km from Prague.

A fenced plot, which thanks to mature bushes and greenery offers complete privacy, wonderful neighbors, the Zlenice train station less than 900 m away, mixed forests and the Sázava river a few minutes' walk away.

An ideal place for both recreation and the construction of a family house, up to 200 m2 of the total plot area can be built. The cottage is connected to its own well with a pump. The cottage consists of one room with a size of 25 m2, a bedroom of 8 m2 and a bathroom. Fireplace heating.

Surroundings -

From Zlenice you can take the train Pacific along the Sázava River, or in the opposite direction go to Prague. One train stop takes you to Čtyřkoly, where there is a Tesco and a direct train connection to Prague. About 900 meters from the cottage is the Kormorán restaurant, there is also a boat rental and a campsite, a cycle path and, of course, the Sázava - Zlenice beach. There is also a boat - Ferry Zlenice - that will take you to the other shore, where there is a cycle path, or the ruins of Hláska Castle. A beautiful place in the heart of nature and a short distance from Prague.

I look forward to the tour with you! :)

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu785078
VybavenoVybaveno
VlastnictvíOsobní
Plocha600
Dostupné od31. 8. 2023
PENBG

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep 4 m²
MHD 2 minuty autem
Parkování

Dostupné služby k nemovitosti

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete

MHDZlenice
🚶 832 m (10 min)
PoštaPřestavlky u Čerčan
🚘 5 594 m (9 min)
ObchodK+K
🚘 3 186 m (5 min)
Restaurace
🚶 792 m (10 min)
Lékárna
🚘 3 422 m (6 min)
ŠkolaZS Čerčany
🚘 3 346 m (5 min)
Mateřská škola
🚘 3 844 m (6 min)
Sportoviště
🚘 3 542 m (6 min)
Hřiště
🚘 3 972 m (7 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.