Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Štěměchy, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Štěměchy, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Štěměchy, Kraj Vysočina

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyŠtěměchy, Kraj Vysočina

Štěměchy, Kraj Vysočina

chalupa za týden: léto 14.500 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Štěměchy - Dašov v oblasti Vysočina: 2 ložnice, celkem pro 2 až 7 osob.chalupa za týden: léto 14.500kč. Chalupa se nachází na samotě Dašov, v blízkosti obce Štěměchy, v samém srdci kraje Vysočina. Dašov je situován mezi Třebíčí (UNESCO) a malebnou Telčí (UNESCO). Kousek od chalupy se nachází rozhledna Mařenka a nedaleko leží kouzelná městečka Dačice, Slavonice, Jemnice, která jsou vhodná pro menší výlety. V Jihlavě (30 km) se nachází velké koupaliště a atraktivní ZOO.

Chalupa je přizpůsobena tak, aby co nejlépe posloužila ke klidné dovolené v přírodě a relaxaci v okolních lesích. Zachovali jsme kouzlo venkovské chalupy s velkým travnatým dvorem a přidali moderní vymoženosti (plně vybavená kuchyň, gril, altán). Kdo má rád soukromí, pro toho je naše chalupa ideální. Je to uzavřená zemědělská usedlost s prostorným travnatým dvorem a velkou stodolou. Poskytne Vám nerušené soukromí a klid. Budete ji mít k dispozici úplně sami!

Parametry nemovitosti

NázevChalupa na Dašově
Ložnice2 ložnice
MěstoŠtěměchy - Dašov
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita2 až 7 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.