Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Černá Voda, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Černá Voda, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Černá Voda, Olomoucký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 8 ložnic bez realitkyČerná Voda, Olomoucký kraj

Černá Voda, Olomoucký kraj

rekreační dům za noc: léto 5.300 Kč, zima 5.000 Kč

Více informací


Pronájem Rekreačního domu Černá Voda v oblasti Jeseníky: 8 ložnic, celkem pro 1 až 23 osob.rekreační dům za noc: léto 5.300kč, zima 5.000kč. Nově zrekonstruovaný dům s 16 - ti lůžky + "Stodola" se 7 lůžky nabízí bikerům i jejich rodinám veškerý komfort v srdci Černé Vody poblíž Rychlebských cyklostezek, rybníků, zatopených lomů a naleziště křišťálu. Celý objekt je nekuřácký. V celém domě jsou na oknech sítě proti hmyzu. Uzamykatelná úschovna kol. Kulečník ve sklepě. Va sklepě je zašívárna, utéct dámám je věc snadná :)

Po návratu z cyklostezek si můžete zrelaxovat své namožené svaly v bazénu, nebo si zahrát plážový volejbal. Večery můžete trávit u ohně v lesíku přímo na zahradě. Vhodné i pro rodiny s dětmi - užijte si jízdu na cyklostezkách, zatímco se vaše drahá polovička s dětmi zabaví v bazénu, dětském koutku, nebo za špatného počasí využijí infra sauny.

Parametry nemovitosti

NázevČerná perla
Ložnice8 ložnic
MěstoČerná Voda
Wifiano
Saunaano
Pes povolenne
Kapacita1 až 23 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.