Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Český Rudolec, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Český Rudolec, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Český Rudolec, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyČeský Rudolec - Matějovec, Jihočeský kraj

Český Rudolec - Matějovec, Jihočeský kraj

chalupa za týden: léto 19.500 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Matějovec u Českého Rudolce v oblasti Jižní Čechy: 2 ložnice, celkem pro 1 až 7 osob.chalupa za týden: léto 19.500kč. Nabízený objekt Matějovec 93 se nachází v místech krásné přírody v lokalitě Česká Kanada. Krajina je plná rybníků, potoků, krásných lesů, které lákají k procházkám, pěší turistice, cykloturistice, houbaření a koupání. Chalupa je nově zrekonstruovaná. Poskytuje soukromí, neboť je v uzavřeném dvoře s kamennými zdmi. Na travnatém dvoře je k dispozici zastřešená venkovní terasa, dále sezení u grilu se slunečníkem, včetně zahradního nábytku. Vaše děti jistě rády uvítají pískoviště, houpačky, skluzavku a šipky. K dispozici Vám bude solárně vyhřívaný bazén s pískovou filtrací. Po koupání je možno se osprchovat pod venkovní, solárně vyhřívanou sprchou a pak relaxovat na rozkládacích lehátkách na sluníčku i ve stínu.

Pro Vaše pohodlí a pohodlí Vašeho malého potomka jsme pro Vás připravili cestovní postýlku, kterou lze umístit na terase.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa k pronajmutí
Ložnice2 ložnice
MěstoMatějovec u Českého Rudolce
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita1 až 7 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.