Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Světlá Hora, Moravskoslezský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Světlá Hora, Moravskoslezský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Světlá Hora, Moravskoslezský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkySvětlá Hora - Suchá Rudná, Moravskoslezský kraj

Světlá Hora - Suchá Rudná, Moravskoslezský kraj

chata za týden: celoročně 14.000 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Suchá Rudná v oblasti Jeseníky: 2 ložnice, celkem pro 1 až 6 osob.chata za týden: celoročně 14.000kč. Ubytujte se v samotném srdci Jeseníků 6 km od Pradědu a Karlovy Studánky v klidné části obce Suchá Rudná v pohoří Hrubý Jeseník na úpatí hory Praděd 1492m n. m. Pohoří Hrubý Jeseník je nejvyšším pohořím Moravy a Slezska. Celá oblast spadá do CHKO Jeseníky. Okolí je přímo stvořené pro milovníky přírody, turistiky, cykloturistiky, houbaření, sjezdové lyžování či běžky. Najdete zde historické památky, lázně, hrady. V okolí můžete objevovat krásy přírody lesů a potůčků, užívat jeho klid a čistotu ovzduší.

Chata je celá oplocená cca 130cm vysokým plotem a lze tedy umožnit dětem hrát si venku nebo pejskům bez nebezpečí, že by odešli z dohledu. Na dvorku je venkovní pergola s posezením, letní kuchyní, grilem na dřevěné uhlí, dvě relaxační lehátka. Možné parkování dvou aut v oploceném dvorku nebo před chatou. K dispozici je vinotéka (s nabídkou kvalitních Moravských vín). Pro naše hosty jedna láhev na přivítanou zdarma.

Parametry nemovitosti

NázevChata 41
Ložnice2 ložnice
MěstoSuchá Rudná
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 6 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.