Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Světlík, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Světlík, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Světlík, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 1 ložnice bez realitkySvětlík - Pasovary, Jihočeský kraj

Světlík - Pasovary, Jihočeský kraj

chata za noc: léto 3.970 Kč, zima 3.170 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Světlík v oblasti Jižní Čechy: 1 ložnice, celkem pro 1 až 4 osoby.chata za noc: léto 3.970kč, zima 3.170kč. Tiny House Honzík obklopují nekonečné pastviny a louky, které ohraničuje les. Výhled do takové dálky, že budete potřebovat dalekohled. Jste tady úplně sami. Jen vy, příroda a zvířata, které Vás občas přijdou navštívit. Nechte se unášet samotou a nekonečnou přírodou kolem Vás. Vychutnejte si opravdové soukromí na místě, kde srnky a jeleni dávají dobrou noc. Užijte si ten nejkrásnější pohled do krajiny a noční pozorování hvězd z terasy, sauny nebo postele. Zpěv ptáků a šum lesa bude ten největší balzám pro Vaši duši.

Do Českého Krumlova nebo k Lipenské přehradě je to opravdu kousek. Na Kopečku (Lipensko) jsou osamocené a nekonečné pastviny s krásnými výhledy do krajiny. Leží u malebné obce Světlík, která se nachází v Jihočeském kraji a jsou bránou lipenské přírody. Právě sem můžete utéct před rychlostí všedních dní a vychutnat si tak zasloužený relax a pohodu v přírodě. Můžete se procházet po okolních loukách, pozorovat pasoucí se krávy, toulat se po lesích a nasávat čerstvý vzduch, nebo v blízké obci Světlík ochutnat BIO produkty z naší farmy. Znáte lepší terapii?

Parametry nemovitosti

NázevTiny House Honzík
Ložnice1 ložnice
MěstoSvětlík
Wifine
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 4 osoby
Dětská postýlkane
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.