Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Horní Planá, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Horní Planá, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Horní Planá, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 6 ložnic bez realitkyHorní Planá - Horní Planá, Jihočeský kraj

Horní Planá - Horní Planá, Jihočeský kraj

chalupa za noc: celoročně 8.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Horní Planá - Hůrka v oblasti Jižní Čechy: 6 ložnic, celkem pro 12 až 18 osob.chalupa za noc: celoročně 8.000kč. Prostorná chalupa na rozlehlé samotě, uprostřed louky s jedinečným výhledem na Lipno a okolní Šumavské vrcholky, nabízející pohodlný odpočinek uprostřed poklidné přírody. Prázdninový dům se nachází v obci Hůrka, 7 km od Horní Plané. Pokud hledáte klid od městského ruchu, chcete strávit příjemný čas v soukromí a v úžasné Šumavské přírodě, která je nejlepším balzámem na tělo i na duši. Našli jste ten správný prázdninový dům.

Jedinečná lokalita, deset tisíc metrů čtverečních rozlehlá zahrada a okolní louka nabízí absolutní klid a pohodu pro ideální chvíle odpočinku v přírodě. Můžete obdivovat nádherné výhledy na Lipenské jezero, rozsáhlé kopce Šumavy a nekonečné západy slunce. V létě je tato lokalita stvořená pro pěší turistiku, nebo cyklo výlety. Večerní grilování v pergole Vám zpříjemní zážitek z Vaší dovolené. V zimě si můžete užít spoustu radovánek jako je bruslení, lyžování, běžkování. Po náročném dni přijde vhod šálek teplé kávy, kterou si můžete vychutnat u okna se skvělou vyhlídkou na přehradu Lipno za doprovodu zvuku hořícího krbu.

Parametry nemovitosti

NázevLake House Hůrka
Ložnice6 ložnic
MěstoHorní Planá - Hůrka
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita12 až 18 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.