
Pronájem bytu 3+1 • 69 m² bez realitkyK Hájku, Frýdek-Místek - Frýdek, Moravskoslezský kraj
Poznámka k ceně
+ služby 2720, kauce 32200, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 100 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Hledáte prostorné bydlení v klidné lokalitě plné zeleně? Pak právě pro Vás připravujeme tento krásný byt s lodžií, který nabídne pohodlné a moderní bydlení.
Byt se nachází v zatepleném domě s výtahem, mimo ruch hlavních komunikací, a přesto s výbornou dostupností všech služeb. Díky své dispozici nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Pouze jeden z pokojů je průchozí, ostatní místnosti poskytují dostatek soukromí.
V současné době byt prochází částečnou rekonstrukcí. Těšit se můžete na moderní rohovou kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí, která nabídne dostatek pracovní i úložné plochy.
Dominantou bytu bude také zcela nová elegantní koupelna v nadčasovém odstínu slonové kosti, která vytvoří příjemnou atmosféru pro každodenní relaxaci.
Příjemným bonusem je prostorná lodžie, ideální pro ranní kávu nebo odpočinek po náročném dni.
Pokud hledáte moderní a komfortní bydlení v klidném prostředí se spoustou zeleně, přijďte se přesvědčit osobně. Rádi Vás přivítáme na prohlídce Vašeho nového domova.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 7. 9. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Podlaží | 2. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Voda | Z veřejného zdroje |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 3+1 |
| Číslo inzerátu | 803668 |
| PENB | C - Úsporná |
| Užitná plocha | 69 m² |
| Cena za jednotku | 233,33 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 4 minuty pěšky |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 2720, kauce 32200, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 100 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.













