Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Křižánky, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Křižánky, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Křižánky, Kraj Vysočina

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyKřižánky - Moravské Křižánky, Kraj Vysočina

Křižánky - Moravské Křižánky, Kraj Vysočina

chalupa za týden: léto 30.000 Kč, zima 18.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Moravské Křižánky v oblasti Vysočina: 2 ložnice, max. 7 osob.chalupa za týden: léto 30.000kč, zima 18.000kč. Kouzelná roubená chalupa jako z pohádky leží v srdci Vysočiny v obci Moravské Křižánky. Je součástí Vesnické památkové rezervace Křižánky v CHKO Žďárské vrchy. Roubenka je původní, autentická, prošla kompletní, citlivou rekonstrukcí a díky tomu se podařilo uchovat Genius loci. Poskytne Vám neopakovatelnou atmosféru starých časů, propojenou do dnešní doby, díky kompletnímu vybavení včetně topení v podlaze. Vyzkoušejte spát pod střechou z dřevěné šindele a dřevěnými okapy.

Chalupa je na konci obce, z jedné strany les, z druhé louka, díky tomu poskytuje dostatek soukromí. K relaxu a odpočinku slouží velká, nádherná zahrada, umístěná na jihozápadní stranu. Přímo u domu je posezení na kamenném zápraží s výhledem na celou zahradu a blízký les. U chalupy je velká předzahrádka jako z dob našich babiček. Je plná bylinek, které můžete použít při vaření... oregano, saturejka, tymián, máta a šalvěj.

Parametry nemovitosti

NázevRoubenka V pohádce
Ložnice2 ložnice
MěstoMoravské Křižánky
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacitamax. 7 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkaano

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.