Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Těchonín, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Těchonín, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Těchonín, Pardubický kraj

Pronájem chaty, chalupy • 6 ložnic bez realitkyTěchonín - Těchonín, Pardubický kraj

Těchonín - Těchonín, Pardubický kraj

chalupa za noc: léto 5.900 Kč, zima 4.600 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Těchonín v oblasti Orlické hory: 6 ložnic, celkem pro 2 až 28 osob.chalupa za noc: léto 5.900kč, zima 4.600kč. Luxusní nová Chalupa Stanovník (kolaudace 12/2023) s wellness a samostatným vinným sklepem, nabízející ubytování až pro 28 osob, se nachází v centru východní části Orlických hor u Suchého vrchu v obci Těchonín (Stanovník). Chalupa bude přhlášena do stavby roku 2024 - Pardubického kraje. Chalupa se nachází v samostatné, klidné části obce Stanovník. Je situovaná cca 250m od lesa, v blízkosti řeky Tichá Orlice. Stavba chalupy, samostatného Wellness a vinného sklepa včetně venkovních prostor proběhla v roce 2021 - 2023.Chalupa je určena pro rodiny s dětmi, ale i pro samotnou dospěláckou klientelu. Chalupu lze využít na firemní team buildingy, školení a další akce pro více lidí.

Součástí objektu je velká oplocená částečné zatravněná zahrada s prostorným krytým sezením s grilem, pecí, udírnou a venkovní velkou kuchyní.. Klientům je k dispozici venkovní luxusní bazén s celoročním provozem. Bazén slouží nejenom ke koupání v letních měsících, ale i k ochlazování, jako součást (Wellness) finské sauny. Na chalupě se nachází celá řada sportovního vybavení pro malé i velké (stolní tenis, stolní fotbal, šipky, basketbalový koš…).

Parametry nemovitosti

NázevWellness Chalupa Stanovník s vinným sklepem
Ložnice6 ložnic
MěstoTěchonín
Wifiano
Saunaano
Pes povolenano
Kapacita2 až 28 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.