Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Nový Ples, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Nový Ples, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Nový Ples, Královéhradecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyNový Ples - Nový Ples, Královéhradecký kraj

Nový Ples - Nový Ples, Královéhradecký kraj

chata za týden: léto 17.000 Kč, zima 14.000 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Nový Ples v oblasti Východní Čechy: 3 ložnice, celkem pro 1 až 10 osob.chata za týden: léto 17.000kč, zima 14.000kč. Přijeďte strávit klidnou dovolenou a zrelaxovat tělo v sauně do malé vesnice ve Východních Čechách, mezi Hradcem Králové a Náchodem, nedaleko hranic s Polskem. Celý objekt je oplocen, mimo hlavní komunikaci, v těsné blízkosti lesa (zde můžete houbařit). Velká zateplená pergola s venkovní kuchyní, lednicí s mrazákem, zahradním nábytkem, grilem a udírnou láká k posezení a to i za horšího počasí. A pokud Vám i přesto bude zima, můžete si u posezení zatopit. Vaše kola, která využijete po okolních cyklostezkách, si bezpečně uschováte ve zděné kolárně. Poslední novinkou je u nás venkovní finská sudová sauna na dřevo.

Myslíme i na děti, aby se u nás nenudily, když si chtějí rodiče posedět a něco ugrilovat. Na dvorku je pro ně připravená trampolína, skluzavka, houpačka, v létě bazén. Hračky nejen v chatě, ale i u pískoviště, které je pod pergolou, tudíž si mohou děti hrát i za špatného počasí.

Parametry nemovitosti

NázevChata k pronajmutí
Ložnice3 ložnice
MěstoNový Ples
Wifiano
Saunaano
Pes povolenano
Kapacita1 až 10 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.