Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Prachatice, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Prachatice, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Prachatice, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyPrachatice - Libínské Sedlo, Jihočeský kraj

Prachatice - Libínské Sedlo, Jihočeský kraj

chalupa za noc: celoročně 3.500 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Libínské Sedlo v oblasti Šumava: 2 ložnice, celkem pro 2 až 6 osob.chalupa za noc: celoročně 3.500kč. Chalupa Hájenka Libín se nachází uprostřed přírody, na samotě postavená ve stylu starých chalup, nicméně využívající nové technologie (podlahové topení pomocí tepelného čerpadla, plně vybavená kuchyně, sprchový kout... Chalupa má 2 plně vybavené jednotky včetně samostatného sociálního zázemí a kuchyně ke každé jednotce. V případě že si ubytování objednají 4 osoby, mají k dispozici kuchyni a prostor půdy, kde je 1 x manželská postel a 2 x jednoduché postele. V případě rezervaci 6 osob, je k dispozici pokoj na podlaží kuchyně, kde je k dispozici 1 x manželská postel.

V okolí se nachází Libínská rozhledna, lyžařský areál Libínské Sedlo a nejvýše položený rybník v ČR v nedalekých Křišťanovicích. Nacházíme se cca 1 hodinu autem od rakouských a německých hranic. Na Hochficht dojedete cca za 1h45 min, do Lince cca za 1h30 min. Těšíme se na pohodové hosty preferující udržitelný způsob života a ocení odpočinek v srdci přírody.

Parametry nemovitosti

NázevHájenka Libín
Ložnice2 ložnice
MěstoLibínské Sedlo
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita2 až 6 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.