Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Mikulovice, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Mikulovice, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Mikulovice, Olomoucký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyMikulovice - Mikulovice u Jeseníka, Olomoucký kraj

Mikulovice - Mikulovice u Jeseníka, Olomoucký kraj

Pronájem Chaty Mikulovice v oblasti Jeseníky: 2 ložnice, max. 6 osob.chata za noc: celoročně 2.700kč. Les, čistá příroda, klid a čistý vzduch, tam se nachází ubytování Mezi pařezy. Snažili jsme se vytvořit prostor, kde se lidé budou cítit dobře a užívat si pohodlí a naprosté soukromí uprostřed nádherné přírody Jeseníků. Vrátili jsme dřevo jako hlavní materiál interiéru zpět do přírody. Celá horská chata je prostorná a vzdušná, nechybí sauna, místo na sport a odpočinek. Samozřejmostí je WIFI a TV. Ohraničený prostor před chatou zaručuje, že se Vám při grilování nezatoulá dítě nebo pes v lese.

K regeneraci po výšlapu nebo výletu na kole je pro Vás připravená INFRASAUNA. Ovládání je velice jednoduché, po zapnutí si nastavíte čas a teplotu na panelu. Pobyt v této sauně je velice příjemný a krásně relaxujete tělo i mysl. JIstě Vám nemusím připomínat dodržování základních hygienických pravidel při saunování, ale ten ručník si pod zadek prosím dejte....

Parametry nemovitosti

NázevMezi pařezy
Ložnice2 ložnice
MěstoMikulovice
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacitamax. 6 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.