Prodej domu 720 m² bez realitky

Hlubocinka, Sulice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Od majitelů! Nabízíme luxusní rodinný dům 5+1, situovaný v atraktivní lokalitě Hlubočinka, která se nachází 8 km jižně od hranice Prahy - 20min autem do centra. Dům je částečně zařízený a plně zajištěn bezpečnostním systémem. Je vybaven internetovým připojením, pevnou linkou, satelitní televizí UPC. Vytápění a horká voda jsou zajišťovány plynovým...
Od majitelů! Nabízíme luxusní rodinný dům 5+1, situovaný v atraktivní lokalitě Hlubočinka, která se nachází 8 km jižně od hranice Prahy - 20min autem do centra. Dům je částečně zařízený a plně zajištěn bezpečnostním systémem. Je vybaven internetovým připojením, pevnou linkou, satelitní televizí UPC. Vytápění a horká voda jsou zajišťovány plynovým boilerem. Součástí nemovitosti je garáž pro jedno auto s příjezdovou cestou ze zámkové dlažby, která poskytuje parkovací stání pro další dvě auta. Zámková dlažba je kolem celého domu. Nemovitost je kompletně oplocená. Zahrada je pečlivě udržovaná a její součástí jsou ovocné stromy, keře a okrasné rostliny. Po celé zahradě je instalován drenážní systém, rychle odvádějící nadbytečnou vodu ze zahrady.Elitní lokalita Hlubočinka neleží v povodňové oblasti, nachází se v zachovalém přírodním prostředí, které je možné využít ke sportovně-relaxačním účelům. Les je vzdálený asi 500 m od domu. V blízkosti nejsou žádné továrny ani průmyslová zóna.
Výborná dopravní dostupnost do Prahy, která se ještě zlepšuje díky budování Pražského okruhu (asi 3,5 km vzdálený od domu). K autobusové zastávce je 3 min pěšky. Autobus jede ke stanici metra Budejovicka (20min).
Info a fota:
http://www.rodinny-domek.kvalitne.cz/en.html
zobrazit celý popis
We offer you a luxury family house 5+1 situated in an attractive Hlubocinka location, which is 10km far from the southern outskirts of Prague. The house is a double story newly-built building with a total living area of 220m² on a flat sunny landplot of 720m². The location is off a flooding zone.
There is a garage and a drive incluided in the estate. The drive may serve as a parking place for...
We offer you a luxury family house 5+1 situated in an attractive Hlubocinka location, which is 10km far from the southern outskirts of Prague. The house is a double story newly-built building with a total living area of 220m² on a flat sunny landplot of 720m². The location is off a flooding zone.
There is a garage and a drive incluided in the estate. The drive may serve as a parking place for 2 other vehicles. The estate is fenced and with an entrance gate, moreover, it is secured by a security system.
The garden is thorougly kept and it includes fruit trees, bushes and decorative plants. The garden is fitted with a drain system, which carries excessive rain water away.
Building has a perfect road connection to Prague, which will be further advanced when the motor way by-pass of Prague is complete.
The location is surraunded by high quilyty nature invironment, that is could be used for sports and relaxation propersies.
The estate price covers various gardening equipment in guarantee (diesel mower), gardening tools, modern lighting with an energy efficient bulbs.
The house is partly furnished - appliances, kitchen unit, jacuzzi, blinds in all windows, furniture (as you choose).
The internet connection, the landline, satelite TV is installed in the house.
Heating is provided with a gas boiler with an additional expantion unit balancing the pressure.
See:
http://www.rodinny-domek.kvalitne.cz/en.html
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
720 m²
cena:
12.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více