Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Králíky, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Králíky, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Králíky, Pardubický kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyKrálíky - Horní Lipka, Pardubický kraj

Králíky - Horní Lipka, Pardubický kraj

srub za týden: celoročně 25.000 Kč

Více informací


Pronájem Srubu Horní Lipka v oblasti Jeseníky: 4 ložnice, max. 11 osob.srub za týden: celoročně 25.000kč. Od letošního léta nově otevřený Srub Rebel se nachází na odlehlém místě, avšak nedaleko od atraktivních lokalit: Dolní Morava - 2 km, Stezka v oblacích - 5 km, Visutý most - 5,5 km, Trail park Dolní Morava - 4 km, Bobová dráha - 5,5 km, Kralický Sněžník - 10 km, Rozhledna Klepáč - 2,5 km a další.

V přízemí srubu se nachází velká společenská místnost s krbem, moderně vybavenou kuchyní, sociálním zařízením (samostatné WC a sprchový kout). V podkroví jsou 4 pokoje (4 lůžkový, 3 lůžkový a 2x 2 lůžkový), sociální zařízení (WC se sprchovým koutem) a technická místnost. Společenská místnost s venkovním prostorem je propojena francouzskými dveřmi, kde se nabízí posezení pro odpočinek. U srubu je parkovací plocha umožňující 5 parkovacích míst.

Parametry nemovitosti

NázevSrub Rebel
Ložnice4 ložnice
MěstoHorní Lipka
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacitamax. 11 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.