Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Bílá Lhota, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Bílá Lhota, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Bílá Lhota, Olomoucký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 1 ložnice bez realitkyBílá Lhota - Měník, Olomoucký kraj

Bílá Lhota - Měník, Olomoucký kraj

Pronájem Chaty Bílá Lhota - Měník v oblasti Severní Morava a Slezsko: 1 ložnice, max. 4 osoby.chata za týden: celoročně 15.000kč. Chata se nachází na samotě přímo pod kopcem Třesín (významná krasová lokalita). Objekt dříve sloužil jako zázemí pro speleologickou činnost, která probíhala v jeskyni "Ve štole". Vstup do této jeskyně se nachází přímo u chaty a po domluvě jsou možné soukromé prohlídky nebo speleoterapie. V r. 2022 byla chata kompletně zrekonstruována. Přímo na zahradě chaty se nachází zpevněné parkoviště a ohniště.

V blízkosti pak naleznete mnoho turistických tras a cyklotras. Chatu najdete přímo u listnatého lesa, v blízkosti je pouze hájenka. Zpřístupněné jeskyně Mladeč se nacházejí 1,5km chůzí přes louku. Kopec Třesín oplývá bájemi a pověstmi a v lesích můžete naleznout mnoho zajímavostí jako např. Čertova brána, jeskyně Podkova, rytířský sál, řimické vyvěračky, geologické varhany, apod.

Parametry nemovitosti

NázevChata Mladeč u jeskyně
Ložnice1 ložnice
MěstoBílá Lhota - Měník
Wifine
Saunane
Pes povolenano
Kapacitamax. 4 osoby
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.