Inzerát již není v nabídce
Prodej domu 5+kk • 180 m²Nový Hrozenkov - Nový Hrozenkov, Zlínský kraj
Nový Hrozenkov - Nový Hrozenkov, Zlínský krajMHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • GarážTato nemovitost již od 51 813 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.
PŘI SERIOZNÍM A RYCHLÉM JEDNÁNÍ MOŽNÁ SLEVA !!! majitele nabízíme k prodeji novostavbu stylové dřevěnice, která se nachází ve vyhledávané lokalitě Nového Hrozenkova směr skiareál Kohútka vzdálený 6 km stejně jako skiareál Karolínka. Lze ji využívat celoročně jako rodinný dům popřípadě jako chalupu před útěkem z města. Nabízí se také varianta krátkodobých nájmů dvou apartmánů. Přízemí i podkrovní patro má samostatnou kuchyň, koupelnu a toaletu. Stavba domu je realizována z lepeného hranolu 24x24 cm smrk masiv. Součástí vybavení interiéru je veškerá sanita, kuchyňská linka, podlahy a vnitřní dlažby z kvalitních italských a německých materiálů. Teplo v zimních měsících zajistí podlahové topení tepelným čerpadlem. Velkou výhodou pro nového majitele je nespočet cyklistických stezek v okolí a vodní nádrž Balaton. Kolem domu jsou hotové terénní úpravy, zámková dlažba, která zajistí pohodlné parkování pro několik aut, výsadba stromů, jako živého plotu a trávníků.
Parametry nemovitosti
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozice | 5+kk |
| Číslo inzerátu | 834751 |
| Umístění | Klidná část |
| Plocha pozemku | 1 078 m² |
| Cena za jednotku | 73 667 Kč / m2 |
| Konstrukce budovy | Dřevostavba |
|---|---|
| Vybaveno | Částečně |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 180 m² |
| Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
| Garáž | |
| Parkování |
| MHD 4 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 51 813 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.