Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Prodej pozemku • 880 m² bez realitkyÚhonice - Úhonice, Středočeský kraj

Úhonice - Úhonice, Středočeský krajMHD 2 minuty pěšky
Cena8 368 000 Kč

Tato nemovitost již od 35 488 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,89 %.


Rád bych vám nabídnul mírně svažitý pozemek č. 101/27 obdélníkového tvaru o výměře 1 046m2, nacházející se ve velice žádané lokalitě a to v obci Úhonice okres Praha – západ.

Stavební parcela ( VB – všeobecné bydlení ) je situovaná na okraji současné zástavby v klidné slepé ulici tak, že zaručuje dostatek soukromí. Součástí prodeje je ideální polovina pozemku č. 101/17, který slouží jako příjezdová cesta. Na pozemek se dostanete po obecní asfaltové komunikaci, kterou lemuje vzrostlá stromová alej.

Elektřina a vodovod jsou přivedeny na hranici příjezdového pozemku. Kanalizace se nachází v současné době ve fázi projektování. Více informací ohledně realizace vám poskytne obecní úřad Úhonice.

Součástí nabídky jsou dvě citlivě zpracované architektonické studie RD, které zaručují co nejvhodnější a nejideálnější využití místa stavby, výhledy a pozice světových stran. K jedné ze studií je vypracovaná kompletní projektová dokumentace.

Na pozemku najdete ničím nerušený výhled na lesy, pole, místní faru, na jaře jablečný sad, a to vše doprovázené západními proudy čerstvého vzduchu. Sousední les nabízí vycházkové pěší cesty k nedalekým rybníkům i stezky pro cyklisty.

Jedná se o velmi žádanou klidnou lokalitu splňující vysoké nároky s kompletní občanskou vybaveností a to vše jen několik minut od Prahy.

I would like to offer you a gently sloping plot of land no. 101/27 in a rectangular shape with an area of 1,046m2, located in a highly sought-after location in the village of Úhonice in the Prague-West district.

The building plot (VB - general housing) is situated on the edge of the current development in a quiet cul-de-sac, ensuring plenty of privacy. The sale includes the ideal half of the plot no. 101/17, which serves as the access road. You can access the plot via a municipal asphalt road lined with mature tree-lined avenue.

Electricity and water supply are brought to the boundary of the access plot. Sewerage is currently in the design phase. For more information on implementation, please contact the Úhonice municipal office.

The offer includes two carefully crafted architectural studies for a family house, ensuring the most suitable and ideal use of the construction site, views, and orientation. One of the studies includes a complete project documentation.

On the plot, you will find an undisturbed view of forests, fields, the local church, an apple orchard in spring, all accompanied by western currents of fresh air. The neighboring forest offers walking paths to nearby ponds and cycling trails.

This is a highly sought-after peaceful location meeting high demands with complete civic amenities, all just a few minutes from Prague.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu835954
Plocha pozemku880
Dostupné od12. 4. 2024
Typ pozemkuStavební

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 2 minuty pěšky

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete

MHDÚhonice, škola
🚶 157 m (2 min)
PoštaÚhonice
🚶 91 m (1 min)
ObchodPotraviny Na Návsi
🚶 145 m (2 min)
BankaKomerční banka
🚘 8 864 m (12 min)
Restaurace
🚘 3 025 m (4 min)
Lékárna
🚘 4 117 m (4 min)
ŠkolaZákladní škola a Mateřská škola Úhonice
🚶 249 m (3 min)
Mateřská školaMinisvět u Krtečka
🚘 4 354 m (6 min)
SportovištěTenis & Beach Rudná
🚘 4 019 m (6 min)
Hřiště
🚶 249 m (3 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.