Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Opolany, Středočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Opolany, Středočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Opolany, Středočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyOpolany - Kanín, Středočeský kraj

Opolany - Kanín, Středočeský kraj

Pronájem Chalupy Opolany - Kanín v oblasti Střední Čechy: 2 ložnice, celkem pro 1 až 5 osob.chalupa za noc: léto 3.200kč, zima 2.000kč. Rádi bychom Vám nabídli jedinečnou možnost odpočinku od ruchu velkoměsta s příležitostí zůstat přesto v jeho těsné blízkosti. Naše ubytování Relaxace v blízkosti Poděbrad se nachází v klidné lokalitě vesnice Kanín s absolutním soukromím, nedaleko malebné řeky Cidliny, lesů a cyklotras.

Dům, situovaný na kraji obce, nabízí ideální místo pro klidný pobyt s možností procházek v přírodě. Ubytování je vzdáleno pouhých 5 km od města Poděbrady, kde si můžete vychutnat večeři v jedné z místních restaurací. Výhodou našeho místa je také blízkost k Praze, kam se dostanete autem za pouhých 30 minut. Ideální poloha umožňuje spojení klidného venkova s možnostmi kulturního a společenského života ve městě. Naše ubytování vám poskytuje komfort a pohodu. V případě zájmu je možné objednání snídaní! Jsme připraveni vám zajistit příjemný pobyt a poskytnout veškeré informace, které by vám mohly být užitečné. Těšíme se na vaši návštěvu!

Parametry nemovitosti

NázevRelaxace v blízkosti Poděbrad
Ložnice2 ložnice
MěstoOpolany - Kanín
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita1 až 5 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkaano

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.