Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Dům
  • 5+1, 5+kk, 6+1, 6+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem domu 5+kk • 250 m² bez realitkyBělásková, Praha - Šeberov

Bělásková, Praha - ŠeberovMHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Terasa 10 m²
Měsíční nájemné60 000 Kč

+ Poplatky za služby5 000 Kč
+ Poplatky za energie5 000 Kč
+ Vratná kauce60 000 Kč


Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu rodinný dům po rekonstrukci o dispozici 5+1, který se nachází v klidné části Šeberova u Prahy. Vnitřní obytná plocha s balkóny činí 250 m2 + 10 m2 terasa na pozemku o velikosti 920 m2. Dům se pronajímá nevybavený.

Přízemí: vstupní chodbou se dostanete do obývací místnosti ve který je možnost topit krbem se přímým vstupem na zahradu, oddělenou kuchyní s jídelnou a výstupem na zahradu, kuchyň bude vybavena moderními spotřebiči. V prvním podlaží je dále k dispozici pokoj pro hosty (eventuálně pracovna), koupelna se sprchovým koutem, wc, technická místnost a garáž pro dva automobily. Patro: po schodech se dostanete do patra, které tvoří 3 samostatné ložnice a koupelnu s vanovou.

Vytápění domu a ohřev vody pomocí plynového kotle + ohřev vody pomocí solárních panelů. V některých ložnicích jsou vestavěné skříně. K pohodlí přispívá samostatný sklad na sportovní potřeby a zahradní náčiní. V letních měsících se ocení funkční krytý bazén, který lze napustit vodou ze studny. K zalévaní zahrady slouží automatický zavlažovací systém.

Dům se nachází ve velmi klidné, příjemné lokalitě, kde najdete kompletní občanskou vybavenost. Dostupnost do centra Prahy cca. 20 minut. V blízkosti plno zeleně. Dostupný dle dohody.

Cena pronájmu činí 60.000,- Kč + zálohy za energie. Vratná kauce ve výši 60.000,- Kč je splatná v den podpisu nájemní smlouvy. Pro více informací mě prosím kontaktujte na níže uvedeném formuláři. Speaking English.

We would like to offer you a family house for rent after reconstruction with 5+1 layout, located in a quiet part of Šeberov near Prague. The interior living area with balconies is 250 m2 + 10 m2 terrace on a 920 m2 plot. The house is rented unfurnished.

Ground floor: through the entrance hall you enter the living room with a fireplace and direct access to the garden, a separate kitchen with dining area and garden access, the kitchen will be equipped with modern appliances. On the first floor, there is a guest room (or office), a bathroom with a shower, a toilet, a technical room, and a garage for two cars. Upstairs: stairs lead to the floor, which consists of 3 separate bedrooms and a bathroom with a bathtub.

Heating of the house and water heating is provided by a gas boiler + water heating by solar panels. Some bedrooms have built-in closets. Comfort is enhanced by a separate storage room for sports equipment and garden tools. In the summer months, the functional covered pool will be appreciated, which can be filled with water from the well. An automatic irrigation system is used for watering the garden.

The house is located in a very quiet, pleasant area with all amenities. Accessibility to the center of Prague is approximately 20 minutes. Plenty of greenery nearby. Available by agreement.

The rental price is 60,000,- CZK + utilities. A refundable deposit of 60,000,- CZK is due on the day of signing the lease agreement. For more information, please contact me using the form below. Speaking English.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu837439
Dispozice5+kk
Dostupné od21. 4. 2024
StavVelmi dobrý
Užitná plocha250
VybavenoČástečně
Plocha pozemku920
Typ budovyCihla

Co tato nemovitost nabízí?

Jak neplatit kauci?
Parkování
MHD 2 minuty pěšky
Terasa 10 m²
Garáž

V okolí nemovitosti najdete

MHDHrnčířský hřbitov
🚶 164 m (2 min)
PoštaVestec
🚘 3 601 m (6 min)
ObchodPotraviny u rychty
🚶 633 m (8 min)
BankaČSOB
🚘 4 047 m (7 min)
RestauraceEL ASADOR Argentinská restaurace
🚶 685 m (8 min)
LékárnaLékárna Šeberov
🚘 1 357 m (2 min)
ŠkolaZŠ V Ladech
🚘 1 800 m (4 min)
Mateřská škola
🚘 2 338 m (5 min)
SportovištěSportovní areál Šeberov
🚘 1 234 m (2 min)
Hřiště
🚶 551 m (7 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.