Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Prodej bytu 1+kk • 32 m² bez realitky5. května, Praha - Nusle

Rezervováno
5. května, Praha - NusleMHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
Cena4 499 000 KčUšetříte 151 000 Kč4 650 000 Kč

Tato nemovitost již od 19 080 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,89 %.


Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, dispozice 1+kk o výměře 32 m² orientovaný do ulice Sevřená ve vyhledávané lokalitě Praha Pankrác, hned vedle stanice metra trasy C Pražského povstání a zastávek TRAM linek 18, 19, 93, dále BUS, 905, 910, H1.

Orientace jihozápad do klidné uliční enklávy se zahrádkami. Byt po rekonstrukci se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem.

Byt se skládá ze samostatného pokoje (20 m²) a zádveří se vstupem do odděleného WC a koupelny. V pokoji jsou parkety, nové okno, ve zbytku prostoru dlažba. V zádveří je kuchyňský kout + menší vestavná skříň. Koupelna je s vanou a pračkou. K bytu patří sklepní kóje 2 m².

Dům je z 50. let, aktuálně probíhá rekonstrukce elektřiny ve společných prostorech, bude následovat nový výtah a výmalba. V domě je kolárna. Patří k němu vlastní zahrádka, kterou obyvatelé domu využívají k pěstování i relaxu. Lokalita má plnou občanskou vybavenost, je jednu zastávku metrem od Arkád Pankrác, v docházkové vzdálenosti Česká televize, stadion Děkanka, přímá návaznost na Podolí se všemi benefity, které tato pražská čtvrť přináší (plovárna, Náplavka, cyklostezky, parky, hospůdky, kavárny). V docházkové vzdálenosti rovněž Vyšehrad a Kongresové centrum, úřady, kanceláře mnoha firem.

Byt vhodný jako invetiční záměr s perspektivou dobrého zhodnocení, případně jako startovní či single bydlení.

We offer for sale an apartment in personal ownership, layout 1+kk with an area of 32 m² oriented towards Sevřená Street in the sought-after location of Prague Pankrác, right next to the metro station of line C Pražského povstání and tram stops of lines 18, 19, 93, as well as buses, 905, 910, H1.

Southwest orientation towards a quiet street enclave with gardens. The apartment, after reconstruction, is located on the 4th floor of a brick building with an elevator.

The apartment consists of a separate room (20 m²) and an entrance hall with access to a separate toilet and bathroom. The room has parquet floors, a new window, and the rest of the space is tiled. The entrance hall has a kitchenette and a small built-in wardrobe. The bathroom has a bathtub and a washing machine. The apartment also includes a cellar storage room of 2 m².

The building dates back to the 1950s, and currently, there is a renovation of the electricity in the common areas, followed by a new elevator and painting. There is a bike room in the building. It also includes its own garden, which residents use for gardening and relaxation. The location has full amenities, is one metro stop away from Arkády Pankrác, within walking distance of Czech Television, Děkanka Stadium, direct connection to Podolí with all the benefits that this Prague district brings (swimming pool, Náplavka, cycle paths, parks, pubs, cafes). Also within walking distance are Vyšehrad and the Congress Center, offices of many state and multinational companies.

The apartment is suitable as an investment with the prospect of good appreciation, or as a starter or single living space.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu838614
Dispozice1+kk
Dostupné od28. 4. 2024
Podlaží4
Typ budovyCihla
VytápěníÚstřední
Užitná plocha32
VybavenoČástečně
StavDobrý
VlastnictvíOsobní
PENBG - Mimořádně nehospodárná
RizikaPrověřit »

Vybíráte byt?

Mějte jistotu, že máte všechny důležité informace!

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep 2 m²
Předzahrádka 50 m²
Výtah
MHD 2 minuty pěšky

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete

MHDPražského povstání
🚶 175 m (2 min)
PoštaPraha 4
🚘 1 005 m (3 min)
Obchod
🚶 193 m (2 min)
BankaČSOB
🚶 303 m (4 min)
RestauraceU Šišků
🚶 154 m (2 min)
LékárnaLékárna u sv. Pankráce
🚶 172 m (2 min)
ŠkolaZákladní škola Plamínkové
🚶 704 m (8 min)
Mateřská školaSpeciální mateřské školy Sevřená
🚶 238 m (3 min)
SportovištěSimply Pole
🚶 236 m (3 min)
Hřiště
🚶 307 m (4 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.