Inzerát již není v nabídce

Pronájem bytuŽelezničního pluku, Pardubice - Pardubice, Pardubický kraj- 2+kk
- 50 m²
15 900 Kč + 3 900 Kč
Pronájem bytunábřeží Závodu míru, Pardubice - Pardubice, Pardubický kraj- 2+kk
- 34 m²
13 500 Kč + 1 901 Kč
Pronájem bytutřída Edvarda Beneše, Hradec Králové - Nový Hradec Králové, Královéhradecký kraj- 2+kk
- 47 m²
12 000 Kč + 4 260 Kč
Pronájem bytu 2+kk • 47 m² bez realitkyDubová, Pardubice - Svítkov, Pardubický kraj
Nabízím k pronájmu krásný a moderně zařízený byt 2+kk v cihlové budově. Tato velmi dobře udržovaná nemovitost se nachází na 4. podlaží z celkových 5 a disponuje balkónem. Byt má plochu 47 m2 a nabízí veškeré vybavení pro pohodlné bydlení.
V bytě je k dispozici výtah a bezbariérový přístup, což zajišťuje pohodlný přístup pro všechny nájemníky. Parkování je také k dispozici přímo u budovy, avšak garáž není součástí nabídky.
Pro ty, kteří hledají klidné bydlení bez spolubydlení, je tato nemovitost ideální volbou. Prostor bytu je rozdělen do obývacího pokoje spojeného s kuchyní, ložnice a koupelny.
Pokud hledáte moderní bydlení v klidné lokalitě s veškerým komfortem, neváhejte mě kontaktovat skrz zprávy pro více informací či domluvení prohlídky. Těším se na zájemce o prohlídku.
Parametry nemovitosti
| Stáří | 10 - 30 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 4. podlaží z 6 |
| Číslo inzerátu | 841800 |
| Užitná plocha | 47 m² |
| Dostupné od | 1. 11. 2025 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Provedení | Standardní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 315 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 2 m² | |
| Sklep 2 m² | |
| Výtah | |
| MHD 5 minut pěšky |
| Bezbariérový přístup | |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.