Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Výprachtice, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Výprachtice, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Výprachtice, Pardubický kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyVýprachtice - Výprachtice, Pardubický kraj

Výprachtice - Výprachtice, Pardubický kraj

Pronájem Chalupy Výprachtice v oblasti Orlické hory: 2 ložnice, celkem pro 1 až 10 osob.chalupa za týden: léto 15.000kč, zima 10.000kč. Roubenka z roku 1674 nabízí ubytování pro max. 10 osob ve 2 samostatných ložnicích.

Chalupa je částečně nově vnitřně zrekonstruována, venkovní rekonstrukci - opravu spár, obnovu nátěru roubení a pokládku dřevěných šindelý - provádíme průběžně (nemá vliv na pobyt klientů). Přesto, že se roubenka nachází uprostřed vesnice, není vtěstnána mezi okolní chalupy. K roubence patří 3 000 m2 pozemku, který je vám celý k dispozici. Pozemek je z jedné strany ohraničen potokem Moravská Sázava a z druhé strany místní komunikací v příkrém svahu. Samotná roubenka je postavena ve velmi mírném svahu, ve kterém je rozložena i největší část pozemku. Vyjímkou je zadní část pozemku, kterou můžete v zimně využít k sáňkování nebo bobování s vašimi dětmi, protože se zde nachází "náš" kopeček.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa k pronajmutí
Ložnice2 ložnice
MěstoVýprachtice
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita1 až 10 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.