Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyFrymburk - Frymburk, Jihočeský kraj

Frymburk - Frymburk, Jihočeský kraj

Pronájem Chaty Frymburk - Lojzovy Paseky v oblasti Šumava: 2 ložnice, max. 5 osob.chata za týden: léto 19.900kč. Nově zrekonstruovaná rodinná Chata Lojzička se nachází na pozemku s malou tůňkou uprostřed šumavské přírody. Romantické večery můžete strávit na dřevěné terase a vychutnat si úplnou tmu s hvězdnou oblohou, kterou už jinde neuvidíte.

Oblast Lojzovy Paseky se nachází v blízkosti Lipenské přehrady, která v létě nabízí možnosti vodních sportů, rybaření a cykloturistiky. V bezprostřední blízkosti jsou pohádkové lesy pro procházky a ráj houbařů. I milovníci běhu si najdou své trasy lesem a užijí si samoty a klidu. V zimním období můžete v dojezdu 10 minut navštívit sjezdovku Park Frymburk nebo Skiareál Lipno. Celoroční možnost odpočinku skýtá Wellness & Spa Frymburk s dětským vodním světem nebo Aquaworld Lipno nad Vltavou. Mimo to můžete navštívit Vítkův hrádek, cisterciácký klášter Vyšší Brod a nebo romantický Český Krumlov. S dětmi můžete vyrazit do Království lesa a Stezku korunami stromů v Lipně nad Vltavou.

Parametry nemovitosti

NázevChata Lojzička
Ložnice2 ložnice
MěstoFrymburk - Lojzovy Paseky
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacitamax. 5 osob
Dětská postýlkane
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.