Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Svijany, Liberecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Svijany, Liberecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Svijany, Liberecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkySvijany - Svijany, Liberecký kraj

Svijany - Svijany, Liberecký kraj

Pronájem Rekreačního domu Svijany v oblasti Český ráj: 4 ložnice, celkem pro 1 až 8 osob.za osobu za noc: léto 571kč. Domek u pekárny se nachází v centru obce Svijany a nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech se společnou prosotrnou kuchyní s jídelnou. Ubytování je snadno dostupné po dálnici D10,z níž se sjíždí na Příšovice. a následně Svijany. Objekt prošel celkovou rekonstrukcí a poskytuje možnost ubytování od června 2024.Dům stojí přímo v centru a do obchodu (pekárna nabízí i běžné základní potraviny), či restaurace, to budete mít pár metrů. Jak již název napovídá, v těsném sousedství je vyhlášená pekárna, která je otevřena již brzy z rána a tak si čerstvé pečivo k snídani můžete dopřát každý všední den. Pro větší nákupy lze navštívit obchodní řetězce Lídl, Kaufland, Penny v Turnově cca 10 min. jízdy autem.

Polohu si zamilují jak turisté tak i cyklisté, kteří se napojí na cyklistickou trasu podél řeky Jizery, kterou se dostanou až do města Turnov. Domek je vhodný pro rodiny s dětmi, neboť v horním patře je prostorná herna( 70m²), která však může sloužit i pro milovníky jógy. Není vhodná pro aktivnější sporty (aerobic, judo atd). Nejvhodnější využití domku je pro dvě spřátelené rodiny, skupinu cyklistů, turistů nebo vyznavačů jógy a pod. Ubytování pod vlastním uzamčením je vždy pro 4 osoby. Společným prostorem je kompletně vybavená kuchyň s jídelním posezením pro 8 - 10 osob. V mezipatře je u knihovny čtenářský koutek s křesílky a před herničkou v horním patře je umístěn gauč, třeba na posezení se sklenkou vína. K WiFi se plně připojíte v celém objektu.

Parametry nemovitosti

NázevDomek u pekárny
Ložnice4 ložnice
MěstoSvijany
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita1 až 8 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.