Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Pronájem chaty, chalupy • 67 m² bez realitkyNový Knín - Kozí Hory, Středočeský kraj

Nový Knín - Kozí Hory, Středočeský krajMHD 7 minut autem • Vybaveno • Parkování • Sklep 10 m²
Měsíční nájemné12 000 Kč

+ Poplatky za služby500 Kč
+ Poplatky za energie650 Kč
+ Vratná kauce25 000 Kč


Nabízím k dlouhodobému pronájmu chatu na skvělém místě. Praha Anděl cca 35 min, Slapy (Ždáň) 14 min, Dobříš 10 min autem, Nový Knín (letní kino) v docházkové vzdálenosti podél říčky Kocáby. Pěšky lze dojít i k nedaleké zastávce PID (Mokrovraty U Statku).

Klidné prostředí chatové osady, soukromí, velký pozemek, za plotem je už jen rozsáhlý les, ráj pro houbaře. Místo je ideální pro trávení času s rodinou a klidný "home office".

Chata je dřevostavba ve velmi dobrém stavu a je vybavena veškerým potřebným zařízením pro pohodlné bydlení. Celková plocha chaty je cca 67 m2 a nachází se na pozemcích o rozloze cca 1000 m2. Veranda, předsíň, obývací pokoj s menší kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a WC, 2 ložnice v podkroví. Vytápění novými kamny na dřevo, lze využít i několik elektrických olejových radiátorů. Parkování na pozemku přímu u chaty.

Vrtaná studna, rozvod studniční i užitkové vody, bojler, podzemní nádrž na užitkovou vodu, odpad je veden do septiku. Venkovní sprcha, příprava na solární ohřev vody.

Na pozemku je pěkné posezení s ohništěm. Nadzemní bazén lze využít po dohodě na propojeném pozemku.

Očekává se pravidelné využívání chaty, základní péče o pozemek - sekání a pomoc se stříháním keřů a stromů a běžná údržba nemovitosti, jako by byla vlastní. Veškerá technika a nářadí jsou k dispozici.

Tato chata je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo pro relaxaci a odpočinek v přírodě. Pokud máte zájem o více informací, nebo o prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě prostřednictvím zpráv.

I offer a cottage for long-term rental in a great location. Prague Anděl approx. 35 minutes, Slapy (Ždáň) 14 minutes, Dobříš 10 minutes by car, Nový Knín (summer cinema) within walking distance along the Kocába river. It is also possible to walk to the nearby PID stop (Mokrovraty U Statku).

Quiet environment of the cottage settlement, privacy, large plot, beyond the fence is just a vast forest, a paradise for mushroom pickers. The place is ideal for spending time with family and a peaceful "home office".

The cottage is a wooden structure in very good condition and is equipped with all the necessary equipment for comfortable living. The total area of the cottage is approximately 67 m2 and is located on land with an area of approximately 1000 m2. Veranda, entrance hall, living room with a small kitchen, bathroom with shower and toilet, 2 bedrooms in the attic. Heating with new wood stoves, several electric oil radiators can also be used. Parking on the property right next to the cottage.

Drilled well, distribution of well and utility water, boiler, underground tank for utility water, waste is led to a septic tank. Outdoor shower, preparation for solar water heating.

There is a nice seating area with a fireplace on the property. An above-ground pool can be used by agreement on the connected plot.

Regular use of the cottage, basic care of the land - mowing and assistance with trimming bushes and trees, and routine maintenance of the property as if it were your own, is expected. All equipment and tools are available.

This cottage is ideal for those looking for a peaceful place to relax and unwind in nature. If you are interested in more information or a property viewing, please contact me through messages.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu845514
VybavenoVybaveno
Plocha pozemku1 000
Konstrukce budovyDřevostavba
Užitná plocha67
Dostupné od8. 6. 2024
StavVelmi dobrý

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep 10 m²
MHD 7 minut autem
Parkování

V okolí nemovitosti najdete

MHDMokrovraty, Pouště
🚘 4 221 m (7 min)
PoštaNový Knín
🚘 3 854 m (6 min)
ObchodNákupní středisko
🚘 3 857 m (6 min)
BankaKomerční banka
🚘 8 753 m (13 min)
RestauraceU Mašků
🚘 3 803 m (6 min)
LékárnaDr.Max
🚘 7 578 m (10 min)
ŠkolaZákladní škola a Mateřská škola Malá Hraštice
🚘 6 654 m (10 min)
Mateřská školaMiniškolka
🚘 6 843 m (10 min)
Sportovištětělocvičny 1. a 2. ZŠ
🚘 8 663 m (13 min)
Hřiště
🚘 4 414 m (7 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.