
Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyŠtítary - Štítary na Moravě, Jihomoravský kraj
Štítary - Štítary na Moravě, Jihomoravský krajPronájem Chaty Vranovská přehrada v oblasti Jižní Morava: 4 ložnice, celkem pro 8 až 17 osob.za osobu za noc: léto 400kč. Rekreační chata vranov - GATEX, se nachází v lese, v klidné oblasti Vranovské přehrady, hned u hlavního jezera ve vzdálenosti asi 150m od vody. Ve venkovním prostoru chaty jsou umístěny stoly a lavice pro posezení, venkovní krb, ohniště, pískoviště, kuželky. Vranovská pláž je vzdálená cca 10 min chůzí, zde je k dispozici půjčovna loděk, nafukovacích lehátek, šlapadel a kajaků. Nechybí také volejbalová, tenisová hřiště a tobogán, letní kino, lanový park. Stravování si rekreanti mohou domluvit na místě v nedaleké restauraci. Chata Vranov je vhodná pro rodiny i pro větší skupinu lidí. Nabízí se zde široká škála využití volného času, včetně prohlídek zámku Vranov, hradu Bítov a zříceniny Corštejn.
Jako adrenalinový zážitek slouží nově vybudované lanové centrum na Vranovské pláži. Dále je zde letní kino a pro malé děti i loutkové divadlo.
Parametry nemovitosti
| Bazén | ne | 
|---|---|
| Kapacita | 8 až 17 osob | 
| Ložnice | 4 ložnice | 
| Název | Chata GATEX | 
| Sauna | ne | 
| Wifi | ne | 
| Dětská postýlka | ne | 
|---|---|
| Krb | ano | 
| Město | Vranovská přehrada | 
| Pes povolen | ano | 
| Vířivka | ne | 
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.







