
Prodej bytu 2+kk • 54 m² bez realitkyStočesova, Praha - Ruzyně
Využít program Bydlím hned, koupím později
Nabídka postoupení / prodeje nového družstevního bytu 2+kk, 53,6 m² – Praha 6
Nabízíme k postoupení (prodeji) nový družstevní byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 53,6 m², který se nachází v čerstvě dokončeném developerském projektu Rezidence U Šárky na Praze 6. Byt je situován v ulici Stočesova a jeho součástí je lodžie o výměře 5,2 m².
Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží (z celkových 5). Byt i lodžie jsou orientovány na západ a nabízejí výjimečný, ničím nerušený výhled na část letiště Václava Havla. Byt je vybaven interiérovými dveřmi dále již poleženými podlahami a dále nadstandardním provedením koupelny značky Laufen.
Díky praktickému dispozičnímu řešení je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak i jako investiční
příležitost.
Jedná se o družstevní byt, což znamená, že není nutné dokládat příjmy ani čerpat hypoteční úvěr.
Anuita je splácena formou měsíčních splátek, přičemž je možné provést mimořádnou splátku nebo doplatit celou anuitu jednorázově.
Atraktivitu bydlení podtrhuje výborná lokalita – v bezprostřední blízkosti se nachází tramvajová zastávka Dědina a kompletní občanská vybavenost (školy, školky, lékaři, obchody). Nákupní centrum Šestka je vzdáleno pouhých 5 minut.
Nemovitost je nabízena formou převodu družstevního podílu za odstupné ve výši 3 380 000 Kč, ke kterému se váže zbývající anuita ve výši 5 119 000 Kč.
Celková cena bytu (odstupné + anuita) činí 8 499 000 Kč.
Anuita je splácena formou pravidelných měsíčních splátek ve výši cca 31 000 Kč.
K bytu je možné dokoupit prostorné parkovací stání velikosti XL (vhodné i pro SUV) a sklepní kóji.
V docházkové vzdálenosti se nachází množství možností k relaxaci a sportu, zejména přírodní rezervace Divoká Šárka a Obora Hvězda.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 3. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Nevybaveno |
| Provedení | Luxusní |
| Číslo inzerátu | 996080 |
| PENB | A - Mimořádně úsporná |
| Užitná plocha | 54 m² |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 4. podlaží z 5 |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Družstevní |
| Umístění | Okraj |
| Cena za jednotku | 157 389 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Lodžie 5,2 m² |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.

















