Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

O portálu Bezrealitky

Náš tým

Tak to jsme my. Ti, kteří navždycky změnili způsob, jak v Česku prodáváme a pronajímáme nemovitosti nebo hledáme bydlení.

Byly časy, kdy jsme se bez realitních specialistů neobešli. Jenže pak přišla doba internetová a s ní možnosti, jak věci dělat rychleji, lépe a jednodušeji. Včetně realitních služeb. Vytvořili jsme platformu, s jejíž pomocí dokáže každý sám prodat nebo pronajmout svůj dům, byt, garáž nebo pozemek. A kde zájemci o nákup nebo pronájem nemovitosti dostanou šanci domluvit se přímo s majitelem. Bez provize, aby byla cena co nejvýhodnější. A protože jednoduché věci jsou ty nejúčinnější, stali jsme se brzy největším portálem, spojujícím majitele a zájemce a začali zajišťovat pětinu všech realitních transakcí v Česku.

Na trhu jsme od roku 2007, ale pořád nás neopustila naše hlavní motivace. Pokračujeme v tom, aby byl realitní trh transparentní, jednoduchý a co nejférovější. I díky tomu u nás každý měsíc prodáme 800 a pronajmeme téměř 4000 nemovitostí. Může mezi nimi být i ta vaše.

Bezrealitky v číslech

  • 14 let na trhu
  • 2 miliony návštěv portálu měsíčně
  • 10 000 - domů, bytů, pozemků, skladů, garáží prodáme ročně
  • 47 000 - pronájmů každý rok
  • 32 miliard Kč - hodnota nemovitostí, prodaných s naší pomocí ročně
  • 2 miliardy Kč - ročně ušetřená provize za prodej a pronájem

Jsou Vám naše myšlenky blízké? Ozvěte se info@bezrealitky.cz - rádi spolupracujeme s lidmi, kteří vidí svět realit jako my.

Provozovatel serveru

Bezrealitky s. r. o.,
Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 08063168, DIČ: CZ08063168

OR Městského soudu v Praze Oddíl C, vložka 312155

Datová schránka: ebm2xx8
Email: info@bezrealitky.cz
Infolinka: +420 226 227 522