Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Premium profilPremium profilPremium profil

Premium profil

Ušetřete tisíce korun na provizi

Díky Premium profilu můžete kontaktovat majitele nemovitostí při hledání pronájmu a váš hlídací pes vám bude posílat nabídky ihned po jejich přidání.

Již za 399 Kč na 3 měsíce
Ověření bezdlužnosti
Přímá komunikace s majiteli
Notifikace nových inzerátů ihned
Získat Premium profil

Co s Premium profilem získáte?


Můžete ušetřit tisíce korun na provizi

Tím, že na Bezrealitky jednáte s přímými majiteli, nehradíte provizi realitní kanceláři. Provize za pronájem bytu v Praze je průměrně 19 000,- Kč. Vy ale zaplatíte pouze 399,- Kč za Premium profil a můžete reagovat na všechny inzeráty na pronájem.

Žádný lenoch, ale aktivní hlídací pes

Aktivní hlídací pes nezahálí a neustále pro vás hledá nové nemovitosti. I ty právě přidané. Jakmile se taková nemovitost objeví, aktivní hlídací pes vám dá okamžitě vědět. Vy tak můžete reagovat mezi prvními. Bez Premium profilu vám hlídací pes bude chodit pouze jednou denně.

S ověřeným profilem budete důvěryhodní

Majitelé nemovitostí si pečlivě vybírají, koho do svého domova pustí. S ověřeným profilem získáte u majitelů potřebnou důvěru a budete mít zase o kus větší šanci, že si zrovna vyberou vás.

Navíc získáte potvrzení o bezdlužnosti

Mnoho majitelů se již setkalo se zájemci, kteří neplnili své platební povinnosti. Přednost pak dávají ověřeným zájemcům, kteří mají potvrzení o bezdlužnosti. S Premium profilem můžete získat potvrzení o bezdlužnosti zdarma a majitel ho uvidí ve vašem profilu.

7 hodin

obvykle trvá, než byt v Praze najde svého prvního zájemce

19 000 Kč

průměrně ušetříte na provizi realitních kanceláří

5x rychleji

najdete své vysněné bydlení

3 měsíce

využíváte výhod s Premium profilem

Jste připraveni
být první?

Místo 19 000 Kč za provizi můžete investovat 399 Kč do Premium profilu a najít své bydlení od ověřených majitelů.

Občas se nás ptáte

Tím, že na Bezrealitky jednáte s přímými majiteli, nehradíte provizi realitní kanceláři. Provize za pronájem bytu v Praze je průměrně 19 000,- Kč. Vy ale zaplatíte pouze 399,- Kč za Premium profil a můžete reagovat na všechny inzeráty na pronájem.

S Premium profilem také uvidíte nové inzeráty dříve než ostatní a budete tak moci zareagovat mezi prvními. Zájemci s Premium profilem proto zpravidla najdou bydlení až 5x rychleji než zájemci bez Premium členství, a to hlavně díky aktivnímu hlídacímu psovi.

Premium profil pro reakce na inzeráty s nemovitostmi, které jsou na prodej není potřeba. Placený profil s možným ověřením bezdlužnosti a informacemi o zájemci je důležitý při pronájmu. Je to z toho důvodu, že majitelé potřebují vědět, komu byt pronajímají a jestli bude jejich majetek v dobrých rukou. S Premium profilem si můžete vytvořit jedno ověření bezdlužnosti osoby.

Díky zakoupené službě můžete majitele kontaktovat pomocí červeného tlačítka "Kontaktovat majitele" u inzerátu. Bohužel telefonní číslo na majitele nepředáváme, ale jistě vám jej předá rád sám.

Ne, jedná se o jednorázovou platbu profilu, který je platný po dobu 3 měsíců.

Spousta majitelů se již setkalo s lidmi, kteří neplnili své platební povinnosti. Přesvědčte majitele, že vy jste ten správný zájemce pomocí ověření bezdlužnosti! Potvrzení bezdlužnosti můžete zdarma získat přímo v rámci vašeho profilu v rozhraní Moje Bezrealitky, v sekci Nastavení profilu.

Pro své ověření budete muset zadat jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo a adresu trvalého bydliště. Základní údaje ověřujeme v Centrální evidenci exekutorů, Insolvenčním rejstříku a Rejstříku hledaných osob ČR. Podle adresy zjišťujeme, jestli se neshoduje s adresou městského nebo obecního úřadu.

V rámci našeho ověření je možné prověřit i právnickou osobu/OSVČ jako spolehlivého plátce DPH, stačí zadat IČ nebo DIČ. Celý výpis si můžete stáhnout v PDF souboru a majiteli tento dokument zaslat jako potvrzení vaší bezdlužnosti. Majitel při vašem profilu také uvidí příznak „Ověřený zájemce“.

Zaplatil jsem 300 korun za nejlepší účet. S majitelem skvělá domluva, vytipován a po dvou měsících koupen byt za 6 mil.

Miloš Koudelka

Přistupoval jsem ke službě s opatrností, ale jsem příjemně překvapen. Perfektní, rychlé bez průtahů, naprosto férové a rychlé jednání. Službu doporučuji.

Vojtěch

Spokojený zájemce

Všechny byty, ve kterých jsme v Praze bydleli, jsme našli na bezrealitky. Vždy jsme našli a byli spokojeni, takže na tom ani nic měnit nehodláme 😊

Vlastimil Jeníkovský

Product Designer

1 / 0