Zobrazit mapu
Byty na prodej • 2+kk
(297 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuPodbělová, Brno - Líšeň, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 46 m²
Částečně vybaveno
6 730 000 Kč(146 304 Kč / m²)
Prodej bytuStehlíkova, Slaný - Slaný, Středočeský kraj
- 2+kk
- 56 m²
Částečně vybaveno • Balkón 10 m² • Sklep 5 m²
5 620 000 Kč(100 357 Kč / m²)
Prodej bytuSametová, Liberec - Rochlice u Liberce, Liberecký kraj
- 2+kk
- 42 m²
Výtah
3 250 000 Kč(77 381 Kč / m²)
Prodej bytuWendlinger Strasse 59, , Bádensko-Württembersko
- 2+kk
- 50 m²
MHD 7 minut pěšky • Garáž
229 000 € + 290 €(4 580 € / m²)
Prodej bytuHinterm Hagen 24 Fallersleben Fallersleben Niedersachsen 38442
- 2+kk
- 60 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
150 000 € + 210 €(2 500 € / m²)
Prodej bytuAstrová, Ružinov - Trávniky, Bratislavský kraj
- Dvoupokojový
- 55 m²
Částečně vybaveno • Sklep 2,25 m² • Lodžie 9 m²
259 000 €(4 709 € / m²)
Prodej bytuNechvílova, Praha - Chodov
- 2+kk
- 49 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²
7 590 000 Kč(154 898 Kč / m²)
Prodej bytuPodstránská, Brno - Slatina, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 71 m²
Parkování
6 900 000 Kč(97 183 Kč / m²)
Prodej bytuPjanovova, Ostrava - Zábřeh nad Odrou, Moravskoslezský kraj
- 2+kk
- 46 m²
Sklep 6 m²
3 890 000 Kč(84 565 Kč / m²)
Prodej bytuAm Hammer 27 Nürnberg Katzwang Bayern 90445
- 2+kk
- 79 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
309 999 € + 475 €(3 924 € / m²)
Prodej bytu, Dolní Sasko
- 2+kk
- 80 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
299 200 € + 243 €(3 740 € / m²)
Prodej bytuHerzogstraße 76 Pirmasens Pirmasens Rheinland-Pfalz 66953
- 2+kk
- 80 m²
MHD do minuty pěšky
149 900 € + 120 €(1 874 € / m²)