Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej3+1

(533 nemovitostí)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytu, Bavorsko

• 3+1
  • 100 m²

MHD 4 minuty pěšky • Parkování

359 000 € + 211 €(3 590 € / m²)