Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodejNěmeckoBavorskoLandkreis Bad KissingenBad Kissingen

(1 nemovitost)

Prodej bytu, Bavorsko

• 1+1
  • 32 m²

MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž

139 000 €(4 344 € / m²)