Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodejNěmeckoDolní SaskoRegion HannoverHannover3+1

(3 nemovitosti)

Prodej bytu, Dolní Sasko

• 3+1
  • 68 m²

MHD 4 minuty pěšky

245 000 € + 225 €(3 603 € / m²)

Prodej bytu, Dolní Sasko

• 3+1
  • 83 m²

MHD 2 minuty pěšky • Parkování

239 000 € + 335 €(2 880 € / m²)

Prodej bytu, Dolní Sasko

• 3+1
  • 85 m²

MHD 1 minuta pěšky • Garáž

279 000 €(3 282 € / m²)