Zobrazit mapu
Byty na prodej • Praha • 2+kk
(144 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuKozmíkova, Praha - Hostivař
- 2+kk
- 47 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 1,6 m² • Lodžie 5,6 m²
7 300 000 Kč(155 319 Kč / m²)
Prodej bytuNechvílova, Praha - Chodov
- 2+kk
- 49 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²
7 890 000 Kč(161 020 Kč / m²)
Prodej bytuČestmírova, Praha - Nusle
- 2+kk
- 40 m²
Vybaveno • Parkování • Sklep 4 m²
6 500 000 Kč(162 500 Kč / m²)
Prodej bytuPod Drinopolem, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 56 m²
MHD 2 minuty pěšky • Sklep 2,8 m² • Terasa 9,8 m²
9 538 000 Kč(170 321 Kč / m²)
Prodej bytuTulešická, Praha - Zličín
- 2+kk
- 55 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3,5 m² • Lodžie 7 m²
8 950 000 Kč(162 727 Kč / m²)
Prodej bytuKurčatovova, Praha - Petrovice
- 2+kk
- 43 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 6 m²
6 590 000 Kč(153 256 Kč / m²)
Prodej bytuDlouhá, Praha - Staré Město
- 2+kk
- 49 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
13 333 333 Kč(272 109 Kč / m²)
Prodej bytuPískařská, Praha - Modřany
- 2+kk
- 59 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Lodžie 9 m²
9 500 000 Kč(161 017 Kč / m²)
Prodej bytuNa Cikorce, Praha - Modřany
- 2+kk
- 47 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Terasa 6 m²
9 990 000 Kč(212 553 Kč / m²)
Prodej bytuVřesová, Praha - Troja
- 2+kk
- 58 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m² • Terasa 64 m²
9 500 000 Kč(163 793 Kč / m²)
Prodej bytuNa Rokytce, Praha - Libeň
- 2+kk
- 50 m²
Výtah • Parkování • Balkón 1 m² • Sklep 9 m²
8 990 000 Kč(179 800 Kč / m²)