Zobrazit mapu
Byty na prodej • Německo • Hessen • Wiesbaden • 2+1
(6 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuErich-Ollenhauer-Str. 32e Wiesbaden Wiesbaden Hessen 65187
- 2+1
- 65 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Garáž
269 000 € + 264 €(4 138 € / m²)
Prodej bytuMainz Hechtsheim Rheinland-Pfalz 55129
- 2+1
- 49 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
220 000 € + 256 €(4 490 € / m²)
Prodej bytuErich-Ollenhauer Straße 270a Wiesbaden Wiesbaden Hessen 65199
- 2+1
- 52 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
219 000 € + 308 €(4 212 € / m²)
Prodej bytuAdmiral-Scheer-Str. 11 Mainz-Kastel Mainz-Kastel Hessen 55252
- 2+1
- 54 m²
MHD 1 minuta pěšky
259 000 € + 271 €(4 796 € / m²)
Prodej bytuWiesbaden Wiesbaden Hessen 65187
- 2+1
- 60 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
250 000 € + 299 €(4 167 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.