Zobrazit mapu
Byty na prodej • Německo • Hessen • Wiesbaden • 4+1
(2 nemovitosti)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuWiesbaden Wiesbaden Hessen 65185
- 4+1
- 157 m²
MHD 1 minuta pěšky
729 000 € + 485 €(4 643 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.