Zobrazit mapu
Byty na prodej • Německo • Bavorsko • Landkreis Fürth • Zirndorf
(3 nemovitosti)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuNürnberger Str 7, , Bavorsko
- 4+1
- 89 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
525 939 €(5 909 € / m²)
Prodej bytuNürnberger Str 7, , Bavorsko
- 4+1
- 77 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
474 500 €(6 162 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.