Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 032 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuMünchen Altperlach Bayern 81739
- 2+1
- 58 m²
MHD 2 minuty pěšky • Garáž
419 000 € + 435 €(7 224 € / m²)
Prodej bytuDeutschenbaurstraße 35c Augsburg Pfersee Bayern 86157
- 4+1
- 98 m²
MHD 5 minut pěšky
447 000 € + 405 €(4 561 € / m²)
Prodej bytuDegenhardstraße 26, , Bádensko-Württembersko
- 1+1
- 25 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
69 000 € + 257 €(2 760 € / m²)
Prodej bytuRosenweg 4, , Bádensko-Württembersko
- 2+kk
- 75 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
329 000 € + 295 €(4 387 € / m²)
Prodej bytuBrunhildstr. 7 Berlin Schöneberg Berlin 10317
- 3+1
- 85 m²
MHD 2 minuty pěšky
498 000 € + 215 €(5 859 € / m²)
Prodej bytuUlm Ulm Baden-Württemberg 89077
- 2+1
- 67 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah • Garáž
289 000 € + 654 €(4 313 € / m²)
Prodej bytuWeiden Weiden in der Oberpfalz Bayern 92637
- 2+kk
- 67 m²
MHD 1 minuta pěšky
215 000 € + 266 €(3 209 € / m²)
Prodej bytuSansibarstrasse 41 Berlin Wedding Berlin 13351
- 2+1
- 56 m²
MHD 5 minut pěšky
245 000 € + 300 €(4 375 € / m²)
Prodej bytuRupprechtstraße 26 Landshut Landshut Bayern 84034
- 3+1
- 81 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
384 000 € + 302 €(4 741 € / m²)
Prodej bytuSchönsberg 37 Hamburg Sasel Hamburg 22395
- 3+1
- 81 m²
MHD 1 minuta pěšky
419 000 € + 258 €(5 173 € / m²)
Prodej bytuBöhlener Str.59 Berlin Hellersdorf Berlin 12627
- 3+1
- 60 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování
287 000 € + 277 €(4 783 € / m²)