Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 032 nemovitostí)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytu, Porýní-Falc

• 6+1
  • 141 m²

MHD 1 minuta pěšky • Parkování

300 000 €(2 128 € / m²)

Prodej bytuHöhestraße 23, , Hessen

• 4+1
  • 170 m²

MHD do minuty pěšky • Výtah • Parkování

849 000 € + 565 €(4 994 € / m²)