Zobrazit mapu
Domy na prodej • Středočeský kraj • okres Praha-západ • 1+1
(0 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
V této sekci bohužel aktuálně nemáme žádnou nabídku.
Podívat se můžete například na nabídku v Středočeský kraj.
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.
Podobné nabídky
Prodej domuEssenská, Hradištko - Hradištko pod Medníkem, Středočeský kraj
- 4+1
- 110 m²
- 473 m²
8 495 000 Kč(77 227,27 Kč / m²)
Prodej domuRudé armády, Kosoř - Kosoř, Středočeský kraj
- Ostatní
- 120 m²
- 345 m²
8 890 000 Kč(74 083,33 Kč / m²)
Prodej domuK Podmoráni, Úholičky - Úholičky, Středočeský kraj
- 5+kk
- 200 m²
- 444 m²
8 990 000 Kč(44 950 Kč / m²)9 490 000 Kč
Ušetříte 500 000 Kč
Ušetříte 500 000 Kč
Prodej domuVšenorská, Dobřichovice - Dobřichovice, Středočeský kraj
- Ostatní
- 230 m²
- 1091 m²
9 359 000 Kč(40 691,30 Kč / m²)9 749 000 Kč
Ušetříte 390 000 Kč
Ušetříte 390 000 Kč
Prodej domuPražská, Dobřichovice - Dobřichovice, Středočeský kraj
- 5+kk
- 148 m²
- 148 m²
9 360 000 Kč(63 243,24 Kč / m²)
Prodej domuSlapy - Přestavlky u Slap, Středočeský kraj
- 3+kk
- 73 m²
- 700 m²
9 500 000 Kč(130 136,99 Kč / m²)
Prodej domuA. Jiráska, Jeneč - Jeneč u Prahy, Středočeský kraj
- Ostatní
- 130 m²
- 647 m²
10 000 000 Kč(76 923,08 Kč / m²)10 990 000 Kč
Ušetříte 990 000 Kč
Ušetříte 990 000 Kč
Prodej domuNa Šiberným, Davle - Davle, Středočeský kraj
- 5+kk
- 121 m²
- 701 m²
11 490 000 Kč(94 958,68 Kč / m²)
Prodej domuKe Stáčišti, Kněževes - Kněževes u Prahy, Středočeský kraj
- 4+kk
- 108 m²
- 135 m²
11 990 000 Kč(111 018,52 Kč / m²)
Prodej domuKamenný Přívoz - Kamenný Přívoz, Středočeský kraj
- 4+kk
- 152 m²
- 866 m²
12 900 000 Kč(84 868,42 Kč / m²)13 900 000 Kč
Ušetříte 1 000 000 Kč
Ušetříte 1 000 000 Kč
- 4+kk
- 105 m²
- 274 m²
13 608 000 Kč(129 600 Kč / m²)
Prodej domuČernolická, Všenory - Všenory, Středočeský kraj
- 7+kk
- 260 m²
- 1600 m²
13 900 000 Kč(53 461,54 Kč / m²)15 900 000 Kč
Ušetříte 2 000 000 Kč
Ušetříte 2 000 000 Kč
Prodej domuOlbrachtova, Černošice - Černošice, Středočeský kraj
- 5+kk
- 252 m²
- 710 m²
14 900 000 Kč(59 126,98 Kč / m²)