Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Pozemky na prodejNěmeckoHessen

(20 nemovitostí)

Prodej pozemku, Hessen

• 897 m²

MHD do minuty pěšky

349 000 €(389 € / m²)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej pozemku, Hessen

• 420 m²

MHD 5 minut pěšky

462 000 €(1 100 € / m²)

Prodej pozemku, Hessen

• 434 m²

MHD 1 minuta pěšky

699 000 €(1 611 € / m²)

Prodej pozemku, Hessen

• 1206 m²

MHD 7 minut autem

2 349 000 €(1 948 € / m²)

Prodej pozemku, Hessen

• 313 m²

MHD 1 minuta pěšky

419 000 €(1 339 € / m²)