Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Německo
(168 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuWallstadter Straße 5, , Bádensko-Württembersko
- 1011 m²
MHD 2 minuty pěšky
1 415 400 €(1 400 € / m²)
Prodej pozemkuAm Krebsbach 63 ( mittleres Grundstück ) Karlsfeld Bayern 85757
- 600 m²
MHD 4 minuty pěšky
269 000 €(448 € / m²)
Prodej pozemkuMünchen Sendling-Westpark Bayern 81377
- 519 m²
MHD 1 minuta pěšky
2 050 000 €(3 950 € / m²)
Prodej pozemkuJägerstraße 12 Düsseldorf Eller Nordrhein-Westfalen 40231
- 1200 m²
MHD 1 minuta pěšky
370 000 €(308 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.