Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Německo • Mecklenburg-Vorpommern
(7 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuWilhelmstrasse 49, , Mecklenburg-Vorpommern
- 529 m²
MHD 4 minuty pěšky
159 000 €(301 € / m²)
Prodej pozemkuLoitzer Strasse 3c, , Mecklenburg-Vorpommern
- 2270 m²
MHD 4 minuty pěšky
77 500 €(34 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.