Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Německo
(168 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuWaldstr.17 Gilching Gilching Bayern 82205
- 831 m²
MHD 7 minut pěšky
1 400 000 €(1 685 € / m²)
Prodej pozemkuRackertshofener Str. 6 Gaimersheim Gaimersheim Bayern 85080
- 852 m²
MHD 2 minuty pěšky
680 000 €(798 € / m²)
Prodej pozemkuAuf der Ronne 22 Köln (Meschenich) Meschenich Nordrhein-Westfalen 50997
- 467 m²
MHD 2 minuty pěšky
260 000 €(557 € / m²)
Prodej pozemku, Bádensko-Württembersko
- 15000 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
1 100 000 €(73 € / m²)