Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 1+kk
(525 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuItalská, Kladno - Kročehlavy, Středočeský kraj
- 1+kk
- 25 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Terasa 14 m²
10 000 Kč + 4 500 Kč(400 Kč / m²)
Pronájem bytuHornopolní, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj
- 1+kk
- 30 m²
Vybaveno • Výtah • Lodžie 3 m²
7 700 Kč + 1 866 Kč(257 Kč / m²)
Pronájem bytuSuchá nad Parnou - Suchá nad Parnou, Trnavský kraj
- Jednopokojový
- 33 m²
MHD 5 minut pěšky • Vybaveno • Parkování
450 € + 50 €(14 € / m²)
Pronájem bytuLipenská, Olomouc - Hodolany, Olomoucký kraj
- 1+kk
- 25 m²
MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Terasa 4 m²
9 000 Kč + 3 000 Kč(360 Kč / m²)
Pronájem bytu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 1+kk
- 72 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah • Garáž
1 075 € + 270 €(15 € / m²)
Pronájem bytuRoudničská, Hradec Králové - Roudnička, Královéhradecký kraj
- 1+kk
- 22 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
11 000 Kč + 2 500 Kč(500 Kč / m²)
Pronájem bytuKomořanská, Praha - Modřany
- 1+kk
- 46 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 4 m²
18 000 Kč + 4 850 Kč(391 Kč / m²)
Pronájem bytuDrahobejlova, Praha - Libeň
- 1+kk
- 30 m²
Částečně vybaveno • Výtah
18 900 Kč + 1 001 Kč(630 Kč / m²)
Pronájem bytuU Boru, České Budějovice - České Budějovice 2, Jihočeský kraj
- 1+kk
- 30 m²
MHD 7 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
11 999 Kč + 2 500 Kč(400 Kč / m²)
Pronájem bytuGerstelova, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 35 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 6 m² • Sklep 4 m²
20 000 Kč + 4 400 Kč(571 Kč / m²)
Pronájem bytuU Mlýnského kanálu, Praha - Karlín
- 1+kk
- 39 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 4 m² • Terasa 33 m²
27 900 Kč + 4 500 Kč(715 Kč / m²)
Pronájem bytuVodova, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 25 m²
Částečně vybaveno • Parkování
8 000 Kč + 2 200 Kč(320 Kč / m²)