Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 2+kk
(735 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuU průhonu, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 61 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
28 490 Kč(467 Kč / m²)
Pronájem bytuJurkovičova, Praha - Háje
- 2+kk
- 52 m²
Výtah • Garáž • Balkón 4 m² • Sklep 4 m²
25 000 Kč + 6 240 Kč(481 Kč / m²)
Pronájem bytuRooseveltova, Praha - Bubeneč
- 2+kk
- 55 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
25 990 Kč(473 Kč / m²)
Pronájem bytuNovákových, Praha - Libeň
- 2+kk
- 72 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 4 m²
28 500 Kč + 5 500 Kč(396 Kč / m²)
Pronájem bytuCesta svätého Krištofa, Dunajská Streda - Dunajská Streda, Trnavský kraj
- Dvoupokojový
- 45 m²
MHD 9 minut pěšky • Vybaveno • Parkování • Balkón 4,33 m²
600 € + 100 €(13 € / m²)
Pronájem bytuK Meteoru, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 60 m²
Vybaveno • Parkování • Balkón 7 m² • Sklep 2,1 m²
18 000 Kč + 4 500 Kč(300 Kč / m²)
Pronájem bytuLipůvka - Lipůvka, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 50 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 6,1 m² • Terasa 4,1 m²
13 500 Kč + 5 251 Kč(270 Kč / m²)
Pronájem bytuTatranská, Veľká Lomnica - Veľká Lomnica, Prešovský kraj
- Dvoupokojový
- 50 m²
MHD 8 minut pěšky • Vybaveno • Parkování
650 €(13 € / m²)
Pronájem bytuNad Alejí, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 54 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno
24 000 Kč + 4 500 Kč(444 Kč / m²)
Pronájem bytuLevická, Ružinov - Nivy, Bratislavský kraj
- Dvoupokojový
- 42 m²
Vybaveno
650 € + 200 €(15 € / m²)
Pronájem bytuKamenická, Plzeň - Plzeň, Plzeňský kraj
- 2+kk
- 49 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
21 990 Kč(449 Kč / m²)
Pronájem bytuHlinská, České Budějovice - České Budějovice 4, Jihočeský kraj
- 2+kk
- 48 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
10 900 Kč + 5 200 Kč(227 Kč / m²)
Pronájem bytuHorská, Praha - Nové Město
- 2+kk
- 50 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Lodžie 5 m²
36 500 Kč + 4 500 Kč(730 Kč / m²)